TJ Stolní tenis Praha

Dnes je středa 17.07.2024











Koncert The Crash se vydařil, i když bylo návštěvníků málo

Miloslav Fuček

2016-06-20

Různé

Přečteno: 1598

Komentářů: 0


Sobotní koncert Beatové skupiny v Centru Ďáblice byl premiérou. Byla to teprve druhá kulturní akce po plesu sportovců, která se zde konala a první akce, kterou pořádala TJ Stolní tenis Praha, z.s. a první koncert.


Na koncert beatové skupiny The Crash z Nejdku, který se konal v sobotu 18. 6. 2016 v Centru Ďáblice dorazilo pouze deset zájemců, ale ti kdo přišli nelitovali. Kapela nezklamala a i přes obtížné akustické problémy v sokolovně, se její koncert líbila a sklidila zasloužený potlesk.

 

Koncert byl benefiční a měl vydělat na dřevěnou podlahu, aby nemuseli žáci

The Crash

TTC Praha trénovat na betonu. To se bohužel díky malé účasti nepodařilo a koncert byl naopak prodělečný. Pořádající TJ Stolní tenis Praha se ale nevzdává a na dřevěnou podlahu se pokusí sehnat prostředky jinak.

 

Koncert The Crash

Bohužel na termín koncertu se sešla ještě jedna podobná akce přímo v Ďáblicích a podobná akce byla i v sousední vesnici. Své udělalo i letní počasí, protože pár lidí by na koncert rádi šli, ale měli pracovní povinnosti na svých chalupách.

 

Další koncert je plánován na podzim, kdyby měla aspoň část těchto problémů pominout. Jde prostě o to, aby si obyvatelé Ďáblic zvykli, že jim Centrum Ďáblice přinese kulturní akce přímo v Ďáblicích, ktedré zde několik let nebyly. A nebudou to pouze kulturní akce, ale i akce obecně volnočasové, které připravují Ďáblové Praha, z.s. a akce sportovní, které chystá TTC Praha.

 

Více fotografií z koncertu najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/fotog.php?id=569.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje Tělovýchovná jednota Stolní tenis Praha, z.s.,
vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.